o mnie
MEDIA
KSIĄŻKI
NAUKA
FOTOGRAFIE
LINKI
   
 


Najpierw przez kilka lat współuczestniczyłem przy tworzeniu sympatycznego programu dla dzieci i młodzieży "Polskie ABC" emitowanego w TVP POLONIA. Byłem jednym z prowadzących ten program.

W latach 2000-2002 przygotowywałem i prowadziłem PROGNOZĘ POGODY W PANORAMIE W TVP 2

TVP 2 PANORAMA

Pracę w telewizji skończyłem w momencie wyjazdu na prestiżowy staż naukowy do Francji. Po powrocie z Lyonu nie zdecydowałem się na ponowną pracę w telewizji. To dla mnie zamknięty rozdział.

RADIO. BAWIŁEM SIĘ W PROWADZENIE AUDYCJI RADIOWYCH

Przez wiele lat (od 1996 do 2002) prowadziłem audycje, uczestniczyłem w audycjach prowadzonych przez innych i łącznie uzbierało się ponad 200 wystąpień na żywo. Powtórek, przeróbek itp nie da się już policzyć.Były to audycje o Polsce, górach świata, Europie - ogólnie geografia i podróże

CZASOPISMA. PISANIE TO MOJA NAJWIĘKSZA PASJA - RADOŚĆ TWORZENIA JEST MAGICZNA

Pisałem dużo, może niebawem znów zacznę pisać i publikować krótkie formy jakie dominują w czasopismach. Nieustająco pochłania mnie pisanie książek. Przez wiele lat pisałem regularnie artykuły (niemal zawsze z własnymi fotografiami) do czasopism. Były to m.in.: Poznaj swój kraj, Poznaj Świat, Podróże...Łącznie opublikowałem ponad 100 artykułów.